Masz pytanie?

Serwetki z nadrukiem

W ofercie HANKE TISSUE znajdą Państwo kolekcje serwetek drukowanych pod martą Aha Decor Collection. Zachwycimy Państwa wysoką jakością i wyszukanym wzornictwem kolekcji całorocznych: Kwiaty, Codzinne, Dziecięca, Specjalne okazje, Klasyka i Jesień oraz kolekcji: Boże Narodzenie oraz Wielkanoc.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi najnowszymi katalogami, odnośnik znajduje się w górnej prawej części tej strony bądz na stronie głównej w seksji Katalogi. 

Mają Państwo również możliwość wyprodukowania eleganckich serwetek z dowolnym nadrukiem. Tego rodzaju spersonalizowany produkt może być znakomitą formą nietypowej reklamy zarówno dla hoteli, restauracji, firm cateringowych, barów, bistro, jak i firm reklamowych oraz poligraficznych.

Serwetki z nadrukiem Państwa projektu zostaną wykonane z najwyżej klasy bibułki higienicznej, wyprodukowanej w całości z celulozy. Wszystkie projekty zostają opracowane na podstawie indywidualnych zamówień, uwzględniających:

  • rodzaj serwetki,
  • jej kolor,
  • rozmiar,
  • ilość warstw,
  • sposób opakowania.

Ponadto istnieje możliwość skorzystania z naszej zasobnej bazy gotowych projektów.

Wszystkie zamówienia są wyceniane indywidualnie przez naszych Konsultantów, którzy udzielą Państwu profesjonalnej porady oraz zaproponują najlepsze, możliwe rozwiązania.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi najnowszymi katalogami: KOLEKCJA CODZIENNA, KOLEKCJA BOŻE NARODZENIE, KOLEKCJA WIELKANOC 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone
Facebook