Masz pytanie?

Serwetki z nadrukiem

Oferta HANKE TISSUE obejmuje kolekcję drukowanych serwetek sprzedawanych pod marką Aha Decor Collection. Zachwyci Cię wysoka jakość i wyrafinowany design naszych całorocznych kolekcji, takich jak Kwiaty, Codzienne, Dziecięce, Na Specjalne Okazje, Klasyczna i Jesienna, a także naszych kolekcji Boże Narodzenie i Wielkanoc.

Masz niepowtarzalną okazję pozwolić nam na wykonanie eleganckich serwetek z dowolnym, zaprojektowanym przez Ciebie nadrukiem. Tak spersonalizowany produkt może być postrzegany jako świetna forma nietuzinkowej reklamy, zarówno dla hoteli, restauracji, firm cateringowych, barów, bistro, jak i firm reklamowych i poligraficznych.

Twoje serwetki z nadrukiem zostaną wyprodukowane z naszej wysokiej jakości bibuły 100% celulozowej. Wszystkie projekty nadruków wykonujemy na podstawie indywidualnych zamówień z uwzględnieniem następujących pozycji:

  • rodzaj serwetki,
  • kolor
  • rozmiar,
  • ilość warstw,
  • rodzaj opakowania.

Dodatkowo istnieje możliwość skorzystania z naszej szerokiej gamy gotowych rozwiązań projektowych.

Wszystkie zamówienia są wyceniane indywidualnie przez naszych sprzedawcó, którzy są gotowi profesjonalnie skonsultować Twój projekt i przedstawić wszystkie możliwe rozwiązania.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi najnowszymi katalogami - KATALOGI.

2024 Wszelkie prawa zastrzeżone
Facebook